Разработка платного шаблона Joomla

Mieroszów 30 września 2017


   

Finałowa edycja "Kellys Enduro MTB Series" będzie z kilku względów wyjątkowa. Po pierwsze ekipa EMTB przekazała nam organizację imprezy w tej lokalizacji. Po drugie zawody w Mieroszowie urosły już do rangi kultowych. Po trzecie to "walka" z melafirem odbywać się będzie w formule on-sight, a ponadto pierwszy OS pozostawimy w miejskiej scenerii Góry Parkowej, warskich uliczek, kostki brukowej i sekcji schodów. Po prostu musiecie tuaj być!

 

Gmina Mieroszów
O walorach turystycznych Gminy Mieroszów decydują głównie warunki krajobrazowo – przyrodnicze oraz korzystny mikroklimat. Turystyka i rekreacja na tych terenach od zawsze związane były z ruchem zdrojowym istniejacym w Sokołowsku. Tradycje te siegaja XIX wieku i wyznaczały kieruki rozwoju regionu. To właśnie tutaj powstały pierwsze w Europie zakłady leczenia chorób płuc, na których wzorowały  się później tak słynne kurorty jak Davos czy Zakopane. Krajobraz okolic tworzą przede wszystkim pasma górskie Sudetów. Charakterystycznym elementem tych terenów są wysokie wzniesienia, z których roztaczają się malownicze widoki na głębokie doliny pokryte gęstymi lasami. Te wyjątkowe warunki oraz nieskażone środowisko naturalne tworzą harmonijny obraz, którego uroki zapadają głęboko w pamięci. Odpowiednie ukształtowanie terenu sprawia, że są to miejsca szczególnie atrakcyjne dla amatorów aktywnego wypoczynku. Oferta Gminy Mieroszów jest pod tym względem bardzo atrakcyjna. Na szczególną uwagę zasługują miejsca do uprawiania sportów zimowych, oraz turystyki pieszej, rowerowej i konnej.  Na terenie gminy istnieją również doskonałe warunki do uprawiania paraglidingu. Są one określane mianem jednych z najlepszych w Europie. Intergalną częścią wspomnianych miejsc są wkomponowane w środowisko naturalne skandynawskie wiaty turystyczne. Obiekty te mogą być wykorzystywane jako noclegownie i punkty widokowe. Nadają się też świetnie do różnego rodzaju spotkań i biwaków.

Więcej na: http://mieroszow.pl/

 

HARMONOGRAM:

29 września 2017 (piątek)
- biuro zawodów (17:00 - 22:00) - odbiór pakietów startowych (nr startowy, chip, prezenty od sponsorów) - hala sportowa w Mieroszowie (ul. Hoża 4)

30 września 2017 (sobota)
- biuro zawodów (7:00 – 8:00) - odbiór pakietów startowych (nr startowy, chip, prezenty od sponsorów) - hala sportowa w Mieroszowie (ul. Hoża 4)
- Odprawa techniczna (8:15)
- Wyjazd pierwszej grupy startowej (8:30) - odbiór map i aktywacja chipów
- Wyjazd kolejnych grup startowych

- 15:00 - 17:30 - wydawanie posiłku regeneracyjnego na mecie OS 6 (rynek w Mieroszowie) 

- Dekoracja zwycięzców (18:30) - Góra Parkowa w Mieroszowie

- Po dekoracji wspólny grill i podsumowanie całego sezonu

1 października 2017 (niedziela)

- zapraszamy na zwiedzanie okolic