Разработка платного шаблона Joomla

Baligród 9 września 2017

 

Harmonogram

8 września 2017 (piątek)
- biuro zawodów (17:00 - 22:00) - odbiór pakietów startowych (nr startowy, chip, prezenty od sponsorów)

9 września 2017 (sobota)
- biuro zawodów (7:00 – 8:50) - odbiór pakietów startowych (nr startowy, chip, prezenty od sponsorów)
- Odprawa techniczna (8:50)
- Wyjazd pierwszej grupy startowej (9:00) - odbiór map i aktywacja chipów
- Wyjazd kolejnych grup startowych
- Dekoracja zwycięzców (18:00) - scena główna w ośrodku  WISAN
- Ognisko - ośrodek WISAN

Zeszłoroczna edycja w Bieszczadach odbyła się w jesienno-zimowej aurze. Śladowe ilości śniegu, niska temperatura i wieczorna impreza z pewnością będą długo pamiętane przez uczestników. W ramach imprezy odbyły się również Mistrzostwa Polski Enduro, zdobyte rzutem na taśmę kilka tygodni przed imprezą. Bieszczadzki klimat z pewnością przypadł do gustu nie jednej osobie, dlatego również w tym roku zapraszamy Was do Gminy Baligród. Bardzo dobra współpraca z Nadleśnictwem gwarantuje, że trasy nie będą wynikiem kompromisów tylko maksimum tego co daje tamtejsza natura.

Miejscowość Baligród położona jest nad potokiem Hoczewka, na trasie obwodnicy bieszczadzkiej, na odcinku pomiędzy Cisną a Hoczwią lub jak kto woli Leskiem. Na pierwszy rzut oka widać, że nie jest to miejscowość całkiem mała, podobna do innych bieszczadzkich wiosek. Na terenie Gminy Baligród leży wiele wsi i osad bezpośrednio sąsiadujących z pięknymi górami, dolinami potoków i rzek. Okoliczne szczyty sięgające 1000 m są idealnym miejscem za rower - zarówno w wydaniu amatorskim jak i wyczynowym.

www.baligrod.pl

 

NOCLEGI  (wszędzie rezerwacje na hasło "zawody Enduro MTB Series"):

Podobnie jak w 2016, w tym roku bazą zawodów będzie ośrodek WISAN. Na jego terenie mieścić się będzie biuro zawodów, oraz odbędzie się start zawodników, dekoracja zwycięzców i wieczorna impreza.

Już zaproaszamy do dokonywania rezerwacji miejsc (w hotelu lub domkach)   Bystre 1, 38-606 Baligród    tel: +48 13 468 44 05    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ponadto rekomendujemy miejsca w domkach i kwaterach:

Chmaj Teresa Agro "Chmajówka"
Bystre 6,   38-606 Baligród
Tel. 13 468 41 47  kom. 698 629 564  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Harmonogram imprezy podamy w najbliższych dniach

 

Mam przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia Gminy Baligród,  pięknej ziemi bieszczadzkiej, posiadającej niezwykle ciekawą przeszłość  oraz przyszłość, którą budujemy w oparciu o doświadczenia historyczne, wartości kulturowe i przyrodnicze oraz zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Gmina Baligród  to nowoczesna gmina o charakterze osadniczym i rekreacyjnym, przyjazna dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, wykorzystująca bogactwo lokalnej tradycji, sukcesywnie podnosząca poziom życia swoich mieszkańców tak, aby stworzyć im godne i rozwojowe warunki bytowe. Jest to także doskonałe miejsce do uprawiania turystyki, zarówno dla osób spędzających czas aktywnie, jak i szukających spokoju wśród nieskażonej cywilizacją przyrody. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: miłośnicy sportów i rowerzyści – wyznaczone trasy piesze i rowerowe, pasjonaci sportów extremalnych – możliwość wynajęcia sprzętu i zabawy pod okiem doświadczonych instruktorów, zwolennicy jazdy konnej – kilka stajni, fotografowie – wspaniałe plenery, miłośnicy przyrody – rzadkie okazy bogatej flory i fauny. Jestem głęboko przekonany, że Gmina Baligród dzięki swemu korzystnemu położeniu oraz walorom przyrodniczym, turystycznym i inwestycyjnym stanowi interesującą alternatywę wobec innych gmin bieszczadzkich.
Zapraszam więc wszystkich: mieszkańców i przyjezdnych, przyszłych osadników, potencjalnych inwestorów i biznes prywatny a także ludzi kultury i edukacji - do wspólnych działań i efektywnej współpracy.

Robert Stępień Wójt Gminy Baligród